Конвеерная лента (Транспортёрная лента)

ОПИСАНИЕ ТОВАРА

Конвеєрні (транспортерні) стрічки є елементами різного призначення конвеєрів, застосовуються для транспортування вантажів і матеріалів. Використовується практично в усіх областях народного господарства : в харчовій, хімічній, важкій, дерево- і каменеобробній, гірничодобувній і фармацевтичній промисловості, у виробництві меблів.Стрічка конвеєрна гумовотканинна застосовується для транспортування сипких, кускових і штучних вантажів на стрічкових конвеєрах з плоскими або жолобчастими роликоопорами. Залежно від призначення конвеєрні стрічки роблять з гумовими обкладаннями різної товщини з однієї або двох сторін, з нарізними або гумовими бортами.
Залежно від призначення, конструктивних особливостей, матеріалу основи і інших параметрів такі стрічки діляться на наступні види:
- стрічки конвеєрні загального призначення;
- стрічки конвеєрні морозостійкі;
- стрічки конвеєрні теплостійкі;
- стрічки конвеєрні маслостійкі;
- стрічки конвеєрні важкоспалимі;
- стрічки конвеєрні харчові.
Конвеєрні стрічки випускаються шириною до 1600 мм Завдовжки бухти 96-100 м.
Ми пропонуємо вам транспортерну стрічку загального призначення, експлуатується вона при температурі довкілля від - 45 до +60 ?З, має шарувату структуру (складається з декількох тканинних прогумованих шарів). При цьому кількість шарів, їх товщина і інші параметри продукції можуть мінятися залежно від особливостей вантажу, що транспортується.
При виготовленні тканинних прокладень використовуються тканини:
- ТК- 100, ТК- 200, ТК- 200-2, ТК- 300 - Polyester (E) +Polyamine (P);
- БКНЛ- 65 - Поліестер + Бавовна (МС);© 2016-2019 РОЕЛС. Все права защищены.